על עצמי

נחשון ברק מתרגל ג'אגלינג

נחשון ברק מתרגל ג’אגלינג

נחשון ברק, עוצמה בתנועה

שמי נחשון, אני נשוי ואב ל3 ילדים.

בשנת 1994, במהלך שירותי הצבאי, נפצעתי פציעה אנושה, כשעיקרה היה פגיעת ראש (הפגיעה הייתה באונה השמאלית וכתוצאה מכך הייתה פגיעה בזיכרון, בריכוז, בשיווי-המשקל, ועוד…)

בעקבות פציעה זו זכיתי להחשף ליוגה אשר באמצעותה  הצלחתי להשתקם באופן מהיר וטוב, מעל ומעבר לכל מה שהרופאים אשר טיפלו בי יכלו לשער או לצפות.

בהמשך הדרך, הוספתי לתהליך השיקום שלי את הצ’י-קונג, ובעקבותיהם גם את הג’אגלינג, אשר נתן, גם הוא, קפיצה אדירה לתהליך השיקום שלי.  בשלב הסופי התווסף הnlp אשר אסף את כל המרכיבים יחד לכדי פורמולה אופטימלית להעצמה של חיי.

עולם זה שנפתח בפני שינה את תפיסת עולמי ,וכל הפרספקטיבה שלי על החיים. הפרופורציות השתנו לחלוטין והתחלתי להיות מודע, קשוב ומעריך יותר. בעקבות מסע זה אני מתעסק היום בהעצמה של אנשים בעזרת הכלים שעזרו לי להשתקם ולהעצים את חיי. במהלך השנים למדתי והעמקתי בתחומים השונים,  וכיום אני מלמד אוכלוסיות רבות ומגוונות, כיצד להיעזר בהם ולהעשיר את חייהם, זאת באמצעות סדנאות שונות במגוון טכניקות הכוללות:

ג’אגלינג (להטוטנות, אומנות השילוב והחיבור בין הדברים) ביחידים, בזוגות ובקבוצות,  יוגה (מלמד 4 סוגי יוגה שונים כולל יוגה שיקומית- בזוגות ,באמצעות קיר, כסא וכ”ו), תנועה (עם מגוון רחב של אביזרים), nlp (טכניקות העצמה ,תחושת הצלחה ורוממות רוח), צ’י-קונג (תנועה מהנה עם סיפור ושמות פשוטים וקלילים לכל תנועה), מדיטציות וטכניקות לשחרור והרפיית מתח, דמיון מודרך.

כמו כן, אני מורה לתנועה ויוגה לגיל הרך, ומלמד זאת באמצעות אביזרים רבים ומגוונים, בשילוב עם ג’אגלינג, צ’י-קונג, שירים, סיפורים, משחקים והרבה הומור ואהבה, תרגילים המשלבים צחוק והומור, כמו גם משחקי חשיבה, היגיון ואתגר תנועתיים.

בנוסף, אני מדריך בייבי-יוגה ועיסוי תינוקות מטעם מכללת רידמן ונתי שטיינר, (מוכר ע”י ארגון מורי היוגה) ,ומלמד במעונות, תינוקיות ובתי תינוקות

 כמו כן אני מטפל באומנויות המגע –עיסוי שוודי,עיסוי רקמות עמוק, עיסוי תאילנדי, אבנים חמות, עיסוי איורבדי, קרניו-סקראל, עוצמת הרכות,- טכניקות של ג’ין-שין-דו, רפלקסולוגיה וקערות טיבטיות.

אציין כי כל הסדנאות, החוגים והמפגשים השונים מועברים בהמון הנאה, באופן חווייתי, עם המון קבלה, הכלה, אפשור, רגישות ,תבונה ואהבה..

נחשון ברק “עוצמה בתנועה”- אימון, הדרכה, לימוד, העצמה (מוטיבטור).

סדנאות, חוגים, הפעלות, הרצאות, השתלמויות, קורסים.

ג’אגלינג, יוגה, תנועה, צ’י-קונג, מדיטציות וטכניקות לשחרור והרפיית מתח, דמיון מודרך. בייבי-יוגה ועיסוי תינוקות. ארועים, קייטנות, כנסים, ימי הולדת, ימי עיון, ימי כיף וגיבוש, חברות, ארגונים.

נחשון ברק עוצמה בתנועה  052-8312089

nachshon@otzmabtnua.com

 

 

 

EmailGoogle+TwitterFacebook